Skill-Arena 212.200.163.179:28003
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skill-Arena 212.200.163.179:28003

Counter Strike
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ne nmogu da verujem!!! neo^

Go down 
+3
NemanjA^
Obi Van Kenobi
neo
7 posters
AuthorMessage
neo




Posts : 123
Join date : 2008-11-15

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeMon 24 Nov 2008 - 16:45

A bre sta radis to Obi Wan Kenobi?Kakav bre wh?Igram na serveru 7 dana neprestano i ti mi sada nadjes neki wh!?Nemam bre nista sta ti je samo znam da igram malo bolje od drugih!UNBAN ME JER SAM NEPRAVEDNO BANOVAN!Ne znam cemu ovo...Kako drugi admini ne vide nista???Sedam dana sam na serveru niko me ne dira i ti si nasao sada da me banujes!?
NISAM CITER I UNBAN ME!Hvala!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top Go down
Obi Van Kenobi




Posts : 22
Join date : 2008-11-13

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Re: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeMon 24 Nov 2008 - 16:51

neo wrote:
A bre sta radis to Obi Wan Kenobi?Kakav bre wh?Igram na serveru 7 dana neprestano i ti mi sada nadjes neki wh!?Nemam bre nista sta ti je samo znam da igram malo bolje od drugih!UNBAN ME JER SAM NEPRAVEDNO BANOVAN!Ne znam cemu ovo...Kako drugi admini ne vide nista???Sedam dana sam na serveru niko me ne dira i ti si nasao sada da me banujes!?
NISAM CITER I UNBAN ME!Hvala!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Dacu demo adminima.A demo je dovoljno veliki i dovoljno se vidi da se dokaze wh!!Ako slucajno kazu da nije wh dobices unban i moje izvinjenje.Ali imam malo vise iskustva pa ti predlazem da je mozda bolje da pazis sta pricas i da se ne vadis bez potrebe jer dokaz postoji tako da znas da u recniku postoji i carobna rec izvinjavam se itd koja skida ban:-)U nekim slucajevima.
Vec sam reko da moze biti banovan i soldier ako koristi cit a kamoli ti koji igras 7 dana.To ne daje niko imunity!!!!
Back to top Go down
neo




Posts : 123
Join date : 2008-11-15

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Re: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeMon 24 Nov 2008 - 17:01

Ja jos jednom kazem DA NISAM KORISTIO WH i da je to samo sto sam pr0!To ceo ovaj server zna...Nisam rekao da igram cs 7 dana nego da sam na serveru 7 dana...zahtevam UNBAN jer sam nepravedno banovan...Jos mi je i Nemanja^ dao SLOT kako neko ne bi ulazio sa citom na server sa mojim NICKOM!Admini sto sto pre pogledajte demo jer sam siguran da nemam nista!Pozdrav svima!
Back to top Go down
NemanjA^
Admin
NemanjA^


Posts : 116
Join date : 2008-11-12
Age : 36

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Re: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeMon 24 Nov 2008 - 17:05

Sve je to ok neo^, ja sam tebe zgotivio- ali brate ja sam pogledao demo, i ima dosta sumnjivih situacija... pogledace ga i ostali admini... ako se ispostavi da je opravdan ban... mozda ces moci lepo da se izvines svima i da dobijes unban...

po meni je to chit... pogledacemo posle u ftp- za anti chit programu, samo da nam se javi lik koji je zaduzen za to, i tamo ce sve da pokaze
Back to top Go down
https://skill-arena.forumotion.com
neo




Posts : 123
Join date : 2008-11-15

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Re: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeMon 24 Nov 2008 - 17:40

Pa ljudi dobio sam slot,zar mislite da bi ga prokockao?Daj bre ne verujem!
Back to top Go down
neo




Posts : 123
Join date : 2008-11-15

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Re: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeMon 24 Nov 2008 - 23:10

E pa ovako...Posto Obi Van Kenobi zahteva da se ja izvinim zbog CITA(KOJI NISAM KORISTIO!)Pa ako mi se moze dati UNBAN!Znaci ne bi koristio cit jer su mi bile velike sanse za admina...ALI POSTO MORAM DA SE IZVINIM IZVINJAVAM SE JAVNO SVIMA SA SERVERA...ali znajte da nisam citer...Hvala unapred admini!
Back to top Go down
neo




Posts : 123
Join date : 2008-11-15

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Re: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeMon 24 Nov 2008 - 23:18

CITER SAM!!!!!!Ako moze UNBAN!Izvinjavam se svima...JAVNO SE IZVINJAVAM!Hvala Unapred!
Back to top Go down
aaaaa

aaaaa


Posts : 77
Join date : 2008-11-14

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: SRMB markovic bosko   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeTue 25 Nov 2008 - 1:19

e tO sam cEkali ... neo ^ po oVim DEMOVIMA sto smo sNimiLi viDi se da citujes Mad >>> vrsta cita WH <<< pRvo si naS praVio glUpe , to ti niJe trEbalo ... kAo sTo viDis mi niSnmo obiCna djEca koJa drzE oVaj seRveR saMo eTo onAko raDi reda ... i kao sTo viDis mnOgo smO iskuSni ADMINI ... i kao sTo viDis sVi banovani iGraci koJi su bAnovaNi su banOvani sa razlogom , kao sTo viDis niKo se ne sMije da usUdi da kAze da nIje citovao , jer sVi koJi su baNovani su viSe puta posmatrani sa strane ADMINA ... kAo sTo si i ti viSe puTa posMatran i snimam saMo sTo te niSmo odAmh banovali , neGo smO skUpili pAr DEMOVA gdje se viDi da citujes ... i jbg brAte onda je doSlo vRijeme da i tEbe banujEmo ... aKo si misLio sTo ti je HED ADMIN NemanjA^ dao sLot da je to zNacilo da tE niKo od nAs neCe posMtrati pa cAk i oN tu si se mnoGo prevariO ... i miSlio si oNi mene znaJu dobRO , doBar sam sa njima nece oNi mEne gLEdati ... e pA kaO sTo viDis nijE tako ... i da ti nE pricAm visE o oVome ... itd ... itd ... itd ... mi ADMINI smo se skupili i popricali o tebi ... i oprastamo ti , ali oprastamo ti samo zbog toga sto si SVIMA PRIZNAO TI NEO DA CITUJES ... i sada ti kazem u ime svih ADMINA ako te neko opet uhvati da citujes ... mozes da se pozdravis sa nasim serverom ... a sad daj svoj IP ...
Back to top Go down
http://www.skill-arena.forumotion.com
neo




Posts : 123
Join date : 2008-11-15

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Re: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeTue 25 Nov 2008 - 11:06

Unban sam...
Back to top Go down
aaaaa

aaaaa


Posts : 77
Join date : 2008-11-14

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: SRMB markovic bosko   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeTue 25 Nov 2008 - 15:00

... oK ...znaci sad iGraj noRmalno na naSem seRveRu ... i pazi poNovo ti poNavljam aKo te uVatimO opet da ciTujes mozEs da sE pozDravis za sVa vRemeNa sa naSim seRveRom ... a sada noRmlano i opuSteno igraj ...

... >>> GL^HF <<< ...
Back to top Go down
http://www.skill-arena.forumotion.com
nitrox-zor




Posts : 26
Join date : 2008-11-23

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: lol   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeWed 26 Nov 2008 - 3:27

i ja vam garantujem da neo nije citer al sta da vam kazem kad 1 admin uzme tema ima wall svi posle njega mora :)) jebiga takav zivot i moj brat je banovan a nema cit decko igra 8 god cs... izvinjavam se sto se ubacim al ja kazem za neo mislim da nema cit nisam video nisam ga posmatrao al ja mislim da nema..... A n3k! taj nema uopste cit ja sam pored njega sa kompom i video sam da nema igra skill ocu demo od nekija da ga vidim ... ne samo da ga vidim nego stavljam sluske i slusam ..
Back to top Go down
daff11 -.-




Posts : 3
Join date : 2008-11-25

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: daff11 -.-   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeWed 26 Nov 2008 - 16:33

omg ej moze demo i unban jel stv. nisam chit lol affraid i kad sam dobio ban mislim da je bilo to na inferno i sa moim nickom je igro daffy iz simpleX ako ga zna neko ... i demo ocu xD ako mzoe :( ?
i unban fala unapred !
Back to top Go down
aaaaa

aaaaa


Posts : 77
Join date : 2008-11-14

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: SRMB markovic bosko   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeWed 26 Nov 2008 - 17:36

nitrox-zor wrote:
i ja vam garantujem da neo nije citer al sta da vam kazem kad 1 admin uzme tema ima wall svi posle njega mora :)) jebiga takav zivot i moj brat je banovan a nema cit decko igra 8 god cs... izvinjavam se sto se ubacim al ja kazem za neo mislim da nema cit nisam video nisam ga posmatrao al ja mislim da nema..... A n3k! taj nema uopste cit ja sam pored njega sa kompom i video sam da nema igra skill ocu demo od nekija da ga vidim ... ne samo da ga vidim nego stavljam sluske i slusam ..


od neo ^ imas sve lijepo objasnjeno i kao sto vidis sam je priznao da je citer Mad ... a ta tvoj n3k! ima i skilla dok igra , ali tebra svi ADMINI su pogledali DEMOVE i zakljucili da cituje ... DEMO se nece postavit na FORUM kao sto sam vec rekao , sve dok se ta tvoj drug n3k! ne REGISTRUJE na nas forum i podnese zahtjev za unban ovdje https://skill-arena.forumotion.com/zahtevi-f10/ ... pozZz


Last edited by SRMB markovic bosko on Wed 26 Nov 2008 - 18:19; edited 3 times in total
Back to top Go down
http://www.skill-arena.forumotion.com
aaaaa

aaaaa


Posts : 77
Join date : 2008-11-14

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: SRMB markovic bosko   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeWed 26 Nov 2008 - 17:53

daff11 -.- wrote:
omg ej moze demo i unban jel stv. nisam chit lol affraid i kad sam dobio ban mislim da je bilo to na inferno i sa moim nickom je igro daffy iz simpleX ako ga zna neko ... i demo ocu xD ako mzoe :( ?
i unban fala unapred !


i dzabe ono sto sam ti ja lijepo napisao kako da podneses zahtjev za unban ti opet pogresno radis cccccc !!! ... imas lijepo uputstvo kako da podneses zahjtev za unban a ti obrnuto radis ... ali ajd sad nema veze to sto si pogresno podnio zahtjev

Ovako mapa na kojoj si banovan nije bila inferno , ali ne brini ima i tu DEMO kad si igrao na inferno , eee ne interesuje me ko je igrao tada , ugalvnom vidi se da citujes , vrsta cita WH !!! ... ali pazi ovo sad ... ti ovaj svoj cit mnogo krijes , jer ti neces da igras sa ociglenim WH posto si se istrenirao sa tim nego ga krijes ne normlano , ali i za to ne brini ima najmnaje 5 situacija na fy_snow gdje se vidi da imas WH i 2 situacije na de_inferno... znaci tako da unban neces dobit ... jer se vidi da citujes ... ako mi pocnes da pametujes za SLUSALICE to ti je bez veze ... jer ja imam mnogo , mnogo , mnogo i mnogo i etremno mnogo dobre slusalice i uz to posebno pojacalo za sluske ... znaci tu da se odmah razumijemo ... evo ti link da skines DEMOVE http://www.speedyshare.com/680965460.html
E sad ovako na demu gdje je mapa inferno kada pocnes gledati nece ti pisat nick daff1 -_- nego ovaj nick ce ti pisati <<<*4*n*U*b*I*$>>> to je neki bug slucajno uletio izlgeda ... ali dok ubijas likove pisat ce ti gore u desnom cosku tvoj nick kad ubijes nekog ... nakon 30 sec ili manje vratit ce se tvoj nick daff1 -_- ... znaci da ne pomislis da sam snimao pogresnog igraca nego to si ti ... objasnio sam ti sve gore sve lijepo , da je to neki bug uletio ... to je za mapu inferno ... a za ovaj drugi demo uzmi pa downloaduj ga sebi i pogledaj ... preporucujem ti da skines sebi ovaj program X-SPECTATE pa da onda odgledas oba dema ... evo ti link za taj program http://files.filefront.com/X+Spectate+v10/;6366823;/fileinfo.html uputstva za rad tog programa imat ces sve lijepo objasnjeno u README kad budes sebi downloadovao program... pozZz
Back to top Go down
http://www.skill-arena.forumotion.com
NMc




Posts : 41
Join date : 2008-11-13

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Re: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeThu 27 Nov 2008 - 0:28

daff 11..cisti wh nisi dzabe banovan...ali srbm brate lepo kazes da niste deca..ako si vec admin ja znam da si mene nekoliko puta prozivao za chit i to javno obicno kad me smori moj nick igram na nick qq i sada naravno pomislis ako promenio nick upalio cit i igra na 2gom nicku da ne bi kaljao svoj.Rekao si da cekam samo ja sam cekao i nisi me ban sry sto sam skrenuo sa teme ali jbg,stvarno sve pohvale za rad admina na serveru posebno tebe Nemanje i Urosa posto ostale nisam dobro upoznao :D ima vremena xd,samo to ako mozes promeni ako sumnjas na nekog lika(kao sto si tada sumnjao u mene,ne znma mozda sumnjas jos uvek nvm i ako hoces da ga opomenes najbolje je da to uradis preko PM-a ako on ne reaguje spec demo,ban.ukoliko je potreban :D Sad mozda mislis da sam ja neko u3povano dete od 15 godine koliko i imam ali jbg igram dovoljno dugo cs da bi znao neke od tih stvari,mozda mislis i da ovo nije moj posao da ti pisem i tu si upravu ovo nije zamerka niti te kritikujem razmisli o tome i sve ce biti oke :)
Back to top Go down
NemanjA^
Admin
NemanjA^


Posts : 116
Join date : 2008-11-12
Age : 36

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Re: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeThu 27 Nov 2008 - 0:36

OVE POSTOVE CU DA POBRISEM, POHVALE I ZALBE NA ADMINA SU OVDE -----> https://skill-arena.forumotion.com/predstavljanje-admina-zalbe-i-pohvale-f14/ <----
Dafi ako hoces unban podnesi zahtev gde mu je mesto Good luck

GL^ HF
Back to top Go down
https://skill-arena.forumotion.com
aaaaa

aaaaa


Posts : 77
Join date : 2008-11-14

Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: SRMB markovic bosko   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitimeThu 27 Nov 2008 - 16:17

NMc wrote:
daff 11..cisti wh nisi dzabe banovan...ali srbm brate lepo kazes da niste deca..ako si vec admin ja znam da si mene nekoliko puta prozivao za chit i to javno obicno kad me smori moj nick igram na nick qq i sada naravno pomislis ako promenio nick upalio cit i igra na 2gom nicku da ne bi kaljao svoj.Rekao si da cekam samo ja sam cekao i nisi me ban sry sto sam skrenuo sa teme ali jbg,stvarno sve pohvale za rad admina na serveru posebno tebe Nemanje i Urosa posto ostale nisam dobro upoznao :D ima vremena xd,samo to ako mozes promeni ako sumnjas na nekog lika(kao sto si tada sumnjao u mene,ne znma mozda sumnjas jos uvek nvm i ako hoces da ga opomenes najbolje je da to uradis preko PM-a ako on ne reaguje spec demo,ban.ukoliko je potreban :D Sad mozda mislis da sam ja neko u3povano dete od 15 godine koliko i imam ali jbg igram dovoljno dugo cs da bi znao neke od tih stvari,mozda mislis i da ovo nije moj posao da ti pisem i tu si upravu ovo nije zamerka niti te kritikujem razmisli o tome i sve ce biti oke :)

... eVo i tEbi kazEm da NE SIRIS LAZI PO FORUMU ... i neZnAm sTo se prAvis pamEtnjaKoVic i siRis neKe bez vezne laZi o mEni ... tebra to ti niJe poTrebnO ... pAzi sAd oVo i o tEbi sE vOdi TEMA vEc par dAna i mEni jE dojAvljEno dA si iM ti sumljiV ... ja te za ciT nIsam javno oPomEnuo pRed sVima , nEgo sam to uradio preko PM ... i tA poRuka koJu sAm ti naPisao preKo PM niJe biLa u smIslu pRozivanja ... poRukA koJu saM ti naPisAo preKo PM gLaSila je oVako >>> kAko si zNao kAd tRebas da pRotrcIs ??? :S <<< ... a ti mi oVdje pameTujes kAko sam te ja jaVno pRozvaO , a to nije taCno ... zA tO mijenjAnje nick-a u dRugi nick i dA ja oNda pomIslim da nEko ciTuje tu sI gaDno poGrijeSio ... sTo se tiCe SPEC-a viDio si sAm da ja STALNO U SPEC VISIM ... viDi ovo sad , ja za tEbe nisAm reKo da citujes i zaPamti to !!! ... sAmo sTo mi jE oNa siTuacija OFF SKROZ suMljiVa bila i niSta dRugo niSAm viSe reKao , aLi ne , ti se pRafis " faca " pa iSpricAs oVdje na FORUMU poGresno , dA si rEkao iStinu ja ti nE bi na tO nisTa rEkao ... a ti sTo si to sVatio poGresno to je dO teBe ... zNaci NE PAMETUJ VISE !!! ... i jOs oVo , ne umiSljaVaj sEbi da sI kralj CS-a i da sVe znAs ... jEr kaD bi ti ja poCeo da pRicam sTa sVE o CS-u zNAm , gdje sam sve bIo po turnIrima u vEzi CS-a i sVasta neSto ti bi sE cuDio ... i nEma sTa da se viSe rAspravljA o tEbi ...

TEMA IDE LOCK
GL ^^^ HF
Back to top Go down
http://www.skill-arena.forumotion.com
Sponsored content





Ne nmogu da verujem!!! neo^ Empty
PostSubject: Re: Ne nmogu da verujem!!! neo^   Ne nmogu da verujem!!! neo^ Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ne nmogu da verujem!!! neo^
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Skill-Arena 212.200.163.179:28003 :: SkiLL ARENA PUBLIC :: ZAHTEVI ZA UNBAN :: ZAHTEVI-
Jump to: