Skill-Arena 212.200.163.179:28003

Counter Strike

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share

ste culi za cfg?

Go down 
AuthorMessage
nitrox-zor

ste culi za cfg? Empty
PostSubject: ste culi za cfg?   ste culi za cfg? Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 15:22

ako niste culi cu da stavim na sajt..

Sta su Cfg config to svako ima u cs al ljudi su uradili da mozes da stavljas u njega : bunny hop

nisan kad pucas 1 metak menja se boja kad kliknes na num 1 naprimer da kaze ajmo svi na bb... i Tako dalje

aako ocete recite stavljacu moj
Back to top Go down
View user profile
Obi Van Kenobi

ste culi za cfg? Empty
PostSubject: Re: ste culi za cfg?   ste culi za cfg? Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 15:46

nitrox-zor wrote:
ako niste culi cu da stavim na sajt..

Sta su Cfg config to svako ima u cs al ljudi su uradili da mozes da stavljas u njega : bunny hop

nisan kad pucas 1 metak menja se boja kad kliknes na num 1 naprimer da kaze ajmo svi na bb... i Tako dalje

aako ocete recite stavljacu moj
Nesto od toga se smatra za citevima.Pazi sta radis:-)
Back to top Go down
View user profile
nitrox-zor

ste culi za cfg? Empty
PostSubject: pogresno si svatio   ste culi za cfg? Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 16:08

ima cit al ne u obican config ako smatras da je cit imas i ti jer svaki cs ima config.... Oces MOj da ga stavim?
Back to top Go down
View user profile
neo

ste culi za cfg? Empty
PostSubject: Re: ste culi za cfg?   ste culi za cfg? Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 17:15

Ovako config nije cit!To su podesavanja igraca...stavi da pogledam tvoj...pozz
Back to top Go down
View user profile
nitrox-zor

ste culi za cfg? Empty
PostSubject: hocu   ste culi za cfg? Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 18:42

veceras cu da ga stavim al pazi ako ga stavljas moras snjim da igras non stop il da brises cs :)) i kad menjas ime moras u options na walk da stavis ctrl :)) extra config
Back to top Go down
View user profile
NMc

ste culi za cfg? Empty
PostSubject: Re: ste culi za cfg?   ste culi za cfg? Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 22:27

O boze,postoje skripte za bunny hop a da nisan sam menja boju to nije skripta,vec postoji sifra koja se u kuca u konzoli i onda kad god ispalite metak promeni se poja nisana uostalom to nije sifra vec kao sto bindujete obican taster tako se binduje i ovo za menjanje boja.O bunny hopu sto je pricao lik to nisu sifre to se ubacuje u
"userconfig" ali ne preporucujem nikome jer sa tim necete nista postici ukoliko to zelite..postoje razne skripte i za pucanje i za recoil ali sve su to ziva sranja Wink sa kojim necete postici nista
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

ste culi za cfg? Empty
PostSubject: Re: ste culi za cfg?   ste culi za cfg? Icon_minitime

Back to top Go down

ste culi za cfg?
Back to top 
Page 1 of 1