Skill-Arena 212.200.163.179:28003
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skill-Arena 212.200.163.179:28003

Counter Strike
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zahtev za unspam!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
M!I_o5

M!I_o5


Posts : 51
Join date : 2008-11-14

Zahtev za unspam! Empty
PostSubject: Zahtev za unspam!   Zahtev za unspam! Icon_minitimeWed 26 Nov 2008 - 16:54

Evo vako...necu da vredjam ni admine niti bilo kog drugog na serveru ali ovaj lik srmb me smara time da sam ja citer... da me on gledao i da je video da imam cit...ja sam lepo mu reko da me ne smara vise time dok igram da sam citer jer ja nisam...ako ima demoe gde ja "ocito' citujem slobodno nek me ban! Nisam ti ja bre neki retardirani balavac koji je doso u igraonicu da se malo izivi nad drugima....a ti sto mislis da svako ko te ubije je citer....moras malo da oladis...alo bre ponosas se kao ovi nubovci cim ih neko ubije prozivaju za cit! Meni je sve jedno dal si me ti prozivao javno ili si mi PM...zato ili prestani da me smaras vise ili me banuj zbog cita koji si ti tebi u glavi zapisao da imam... Ima jos dosta servera ali mislim da ovaj nije los...
Ocekujem da admini pogledaju te demoe i da mi responsuju sto brze moguce... na serverru necu biti dok nasi voljeni ADMINI ne odluce da li sam citer ili nisam...!
M! - GL^^HF


Last edited by M!I_o5 on Wed 26 Nov 2008 - 23:37; edited 1 time in total
Back to top Go down
aaaaa

aaaaa


Posts : 77
Join date : 2008-11-14

Zahtev za unspam! Empty
PostSubject: SRMB markovic bosko   Zahtev za unspam! Icon_minitimeWed 26 Nov 2008 - 17:28

ALO ALO DOSTA TOGA STA PEMTUJES O MENI ... slusaj ovo ti liku pametni ... JA TE NISAM PROZVAO ... DEMOVA O TEBI NEMAM JA ALI IMAJU DRUGI ADMINI koji su te posmtrali vise puta i meni je dojavljeno da si im ti mnogo sumljiv !!!!!!!! ... o tebi se vodi TEMA VEC PAR DANA !!! ... sad znas malo vise sta i kako i o cemu se radi ...... tako da ne pamtujes i da ne lazes bez veze po FORUMU kako te ja smaram za cit ... jer to nisam radio ... nego si se ti meni sam javio na msn ... i ja ti rekao kako i sta i koja mi situacija bila sumljiva kod tebe i odmah tad na msn sam ti rekao da ne pomislis da te prozivam ja sada nego mi ta situacija bila sumljiva , a ti sto si to pogresno svatio to je do tebe ... i to je to ... zato NEMOJ MNOGO DA PAMETUJES i da siris lazne price !!! ... i malo uvedi kulture nemoj da vrijedjas bez veze kao sto si naveo jedan od svojih pojmova ... a sad pozZz
Back to top Go down
http://www.skill-arena.forumotion.com
M!I_o5

M!I_o5


Posts : 51
Join date : 2008-11-14

Zahtev za unspam! Empty
PostSubject: Re: Zahtev za unspam!   Zahtev za unspam! Icon_minitimeWed 26 Nov 2008 - 23:36

ok.Mozda sam i ja malo preterao....ali stvrano si me iznervirao.
Hvala sto si malo pojasnio pricu,za koju ja nisam znao....
affraid mogu te demoe da gledaju koliko zele jer JA NEmAM CiT!
Slobodno me banujte,slobodno kazite da sam citovao ne zanima me....
...dugujem ti izvinjenje zbog jagodice Laughing sry tako da poZzZ...
Back to top Go down
aaaaa

aaaaa


Posts : 77
Join date : 2008-11-14

Zahtev za unspam! Empty
PostSubject: SRMB markovic bosko   Zahtev za unspam! Icon_minitimeWed 26 Nov 2008 - 23:46

eto saD ti je maLo jasNije sta i kako ... ali pazi ovo tebra samo ti igraj na nasem seRveru mi ti naRavno ne bRanimo i da ti ovo pojaSnim >>> da sMo primijeTili da citujes ti ne bi davNih dana igRao vise na naSem seRveru ... naSa duZnost je da drZimo seRver kako tReba i da uVodimo reda na njemu itd ... viDio si da ja sTalnO visim u SPECU , viSim zaTo , jeR je to moJa duzNost da neKoga odstranim koJi krSi praVila seRvera kao npr...kaD neKo cituje , psuje , vrijedja ..itd... i miSlim da niSi tRebao taKo da posTupis sTo se tiCe neKih rijeCi i neKih bez veznih lazi i dA ne raZmjenjujEmo vIse misljenjA TEMA IDE LOCK ... pozZz
GL^^HF
Back to top Go down
http://www.skill-arena.forumotion.com
Sponsored content





Zahtev za unspam! Empty
PostSubject: Re: Zahtev za unspam!   Zahtev za unspam! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zahtev za unspam!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KAKO PODNETI ZAHTEV ZA UNBAN

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Skill-Arena 212.200.163.179:28003 :: SkiLL ARENA PUBLIC :: ZAHTEVI ZA UNBAN :: ZAHTEVI-
Jump to: