Skill-Arena 212.200.163.179:28003
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skill-Arena 212.200.163.179:28003

Counter Strike
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 OVDE PISITE ZALBE

Go down 
+10
nitrox-zor
Obi Van Kenobi
Who
aaaaa
Nikodijevic
NMc
Soldier.
M!I_o5
neo
NemanjA^
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
NemanjA^
Admin
NemanjA^


Posts : 116
Join date : 2008-11-12
Age : 36

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 20:29

STA VAM SMETA NA SERVERU,itd...
Back to top Go down
https://skill-arena.forumotion.com
neo




Posts : 123
Join date : 2008-11-15

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeSun 16 Nov 2008 - 16:37

Nista ne smeta sve je u redu..GL^ HF
Back to top Go down
M!I_o5

M!I_o5


Posts : 51
Join date : 2008-11-14

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeSun 16 Nov 2008 - 21:12

Smeta mi kad igramo 3 na 3 i mapcycle nam psuti cbble pa se jurimo ko slepi misevi... i pa smram admine ako su online da promene..eto to je to! cheers king
Back to top Go down
NemanjA^
Admin
NemanjA^


Posts : 116
Join date : 2008-11-12
Age : 36

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeSun 16 Nov 2008 - 23:28

Jbg tako je- mapcycle ne provaljuje kada je malo ljudi na serveru... jedino je moguce da stavim manje mape na map cycle, pa da se one smenjuju- a kada bude vise ljudi da se stavljaju vece mape... nzm sta da vam kazem
Back to top Go down
https://skill-arena.forumotion.com
M!I_o5

M!I_o5


Posts : 51
Join date : 2008-11-14

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeMon 17 Nov 2008 - 0:19

Pa mislim da je to razumno resenje.Treba se pratiti broj igraca na serv. ali za sada je bolje da su u cycle-u stave manje mape npr. snow,dust2*2,deagle5... cheers king
Back to top Go down
Soldier.

Soldier.


Posts : 61
Join date : 2008-11-13

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re:Za mapcycle   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeMon 17 Nov 2008 - 10:27

A sta mislis da stavimo na kraj mape votemap automatski da daje...npr
De_dust2
de_inferno..ITD i posle vece mape da stavimo aim map i fy_snow neku mapu a svaki put da bude razlicit votemap..?
Back to top Go down
M!I_o5

M!I_o5


Posts : 51
Join date : 2008-11-14

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeMon 17 Nov 2008 - 14:53

Da. Biko bi ok da vote bude po ovom ili sl. sistemu..

Dve vece mape.
Tri manje mape.
Jedna ili dve mape (awp ili aim).

cheers king
Back to top Go down
NMc




Posts : 41
Join date : 2008-11-13

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeMon 17 Nov 2008 - 16:46

Obicno kad je malo igraca nema ni admina zato je najbolje da se stave male mape na mapcycle a kada su admini tu oni mogu da menjaju mape po zelji igraca i sve je ok :)
Back to top Go down
M!I_o5

M!I_o5


Posts : 51
Join date : 2008-11-14

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeMon 17 Nov 2008 - 17:20

Bas suprotno..admini su najaktivniji na serveru... Laughing
Back to top Go down
NMc




Posts : 41
Join date : 2008-11-13

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeMon 17 Nov 2008 - 18:25

Znam da jesu..ali kada je malo igraca 1v1 2v2 i kada njih nema...glupo je da se igra npr inferno da se traze po mapi zato je lakse staviti manje mape na mapcycle dok server ne napreduje i bude pun :)
Back to top Go down
neo




Posts : 123
Join date : 2008-11-15

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeMon 17 Nov 2008 - 23:19

E pa ovako...ja vise ne mogu da izdrzim ovo prozivanje na serveru!Stavite nesto gde pise da nisam citer inace cu da idem sa server jer je ovo nepodnosljivo!Svaki cas neko pise neo^ citer!Dokle?Admini napisite onu poruku da izlazi da neo^ nema cit!Inace idem sa servera!Poz svima i nadam se da cete mi pomoci!
Back to top Go down
NemanjA^
Admin
NemanjA^


Posts : 116
Join date : 2008-11-12
Age : 36

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 0:43

Neo- nebi trebalo da te pogadjaju takve stvari... cudi me da nisi oguglao na njih... mene stalno prozivaju, i kada mi kazu ugasi cit, ja kazem OK i to je kraj- ma koliko se mi trudili da prozivanja ne bude, to ce uvek da bude... ali ne mozemo da stavimo na serveru skrol poruku NEO NIJE CITER... ako bi uradili to za tebe, morali bi i za sve ostale... zato jednostavno kada imas takav problem, ja javi meni, i ja cu da kazem da nisi citer... i to je to...
Ali koliko se mi trudili da takvih stvari ne bude,to ce uvek da postoji(u nekim slucajevima su ta prozivanja i opravdana) ti jednostavno iskulairaj to...
Back to top Go down
https://skill-arena.forumotion.com
neo




Posts : 123
Join date : 2008-11-15

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 1:24

oK brate...javicu ti cim nesto bude....imam SS-ove ko me je prozivao..
Back to top Go down
neo




Posts : 123
Join date : 2008-11-15

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 13:42

Imam jos jednu zalbu!Ujutru kad udjem na server oko 11h server je pun citera!A nigde ni jednog admina!Tako da molim vas da admini budu redovniju na serveru jer nema ko da banuje citere!Hvala unapred!
Back to top Go down
Nikodijevic




Posts : 15
Join date : 2008-11-14

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 16:18

pa mislim da bi bilo ok da se stave onako osrednje mape na mapcycle kao sto je iceworld xxl ili sta ja vec znam ima tu dosta... ili se dati admin onome ko najvise provodi na serveru ili kako vec.mada mislim da je bolje ovo prwo : Rolling Eyes
Back to top Go down
aaaaa

aaaaa


Posts : 77
Join date : 2008-11-14

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: SRMB markovic bosko   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 16:57

neo wrote:
Imam jos jednu zalbu!Ujutru kad udjem na server oko 11h server je pun citera!A nigde ni jednog admina!Tako da molim vas da admini budu redovniju na serveru jer nema ko da banuje citere!Hvala unapred!

e pa jA ujuTru niSam niKad tu ... riJtetKO kad ... niSam uoPste kuCi ... akO ima ciTera odeS lijEpo u spec pa ih snImiS i posAljes nAm DEMOVE pa iH mi proVjerimo i proKomenTarisemO .... pa cemo da viDimo dA li im iDe BAN ili ne ....... pozZz
Back to top Go down
http://www.skill-arena.forumotion.com
Who




Posts : 11
Join date : 2008-11-19

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: NISAM CHEATER KEWE MI !   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeFri 21 Nov 2008 - 1:30

Ljudi onaj Obi Wan Kenobi tako nekako se potp.. me ban shaban a nisam cheater omg nauchi da igrash n00b-ino ! ! Mislim stvarno nije Fer nisam cheater on nezna shta znachi igrati kanter 5 god....tako da nek se pazi stvarno je n00b bez ljutnje.... Mad Mad Mad Mad
Back to top Go down
Obi Van Kenobi




Posts : 22
Join date : 2008-11-13

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeFri 21 Nov 2008 - 1:34

Who wrote:
Ljudi onaj Obi Wan Kenobi tako nekako se potp.. me ban shaban a nisam cheater omg nauchi da igrash n00b-ino ! ! Mislim stvarno nije Fer nisam cheater on nezna shta znachi igrati kanter 5 god....tako da nek se pazi stvarno je n00b bez ljutnje.... Mad Mad Mad Mad
Decko kao prvo ne zovi me shaban posto sam bar 10 godina stariji od tebe.A kao drugo ja sam head admin za tvoju informaciju:-).Demo postoji i videce ga svi admini ali nema sumnje ne bi te banovao za dzabe.A uz to imam anti chit program tako da sam proverio i na ftp i reklo je da imas cit.A to ti je 100 posto tacno.
Sad ovako bolje se lepo svima izvini .A ako neces i ako ces da nastavis da pametujes mozes slobodno i da ne igras jer se necu nesto osecati pogodjeno;-)
PS:Pogresio si temu zahtevi za unban su u drugoj

pozzz
Back to top Go down
Who




Posts : 11
Join date : 2008-11-19

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: NIsam cheater   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeFri 21 Nov 2008 - 2:12

Mozesh prichati shta ocesh za ovo shto sam ti rekao shabane to sry zato shto ja poshtujem starije ali cheat stvarno nisam koristio radim klip i treba da ga objavim na youtube ti cesh dobiti prwi informaciju gde mozesh da ga pogledash poshto neznash koga si ban tako daa.....ja nisam lazov da koristim ta govna ja bih rekao a da znash server je pun cheatera kad nema admina samo ulaze i kote se....
Back to top Go down
Obi Van Kenobi




Posts : 22
Join date : 2008-11-13

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeFri 21 Nov 2008 - 2:20

Who wrote:
Mozesh prichati shta ocesh za ovo shto sam ti rekao shabane to sry zato shto ja poshtujem starije ali cheat stvarno nisam koristio radim klip i treba da ga objavim na youtube ti cesh dobiti prwi informaciju gde mozesh da ga pogledash poshto neznash koga si ban tako daa.....ja nisam lazov da koristim ta govna ja bih rekao a da znash server je pun cheatera kad nema admina samo ulaze i kote se....
Ok stavi klip ja cu da stavim response na you tube sa tvojim demo-om;-)Uostalom videce svi admini i onda kazi da smo svi glupi a ti jedini pro;-)
Back to top Go down
Obi Van Kenobi




Posts : 22
Join date : 2008-11-13

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeFri 21 Nov 2008 - 2:22

A da jos nesto.Na ftp sam video da imas cit.Imam anti cit program i video sam u log-u da si imao cit.Tako da nemoj da se trudis vise da lazes.Ok je da igras na serveru ali bar se izvini ljudski;-)
pozdrav
Back to top Go down
Who




Posts : 11
Join date : 2008-11-19

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: IzViNi   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeFri 21 Nov 2008 - 12:18

Znachi kEwE mI mOje nisam imao cheat za svadju sa adminom se IZVINJAM U IME CELOG SERVERA ! ! !
Back to top Go down
Nikodijevic




Posts : 15
Join date : 2008-11-14

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 2:11

Ajde aco sabane pusti decka hahahahahh :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pa brate necu da se mesam to je tvoja stvar ali ako 15 ljudi kazu da si citer a ti da ne ko bih ti i kako verovao .. mada to ne ide na verovanje nego na gledanje cccc . ima nas raznih afro
Back to top Go down
nitrox-zor




Posts : 26
Join date : 2008-11-23

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Svaka CAstt   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 18:52

MA nemam sto da se zalim kad admini su mnogo aktivni stalno ima admina nema citere igrase dobre mape... Svaka CAst :)) Good Lucky & have fun
Back to top Go down
daff11 -.-




Posts : 3
Join date : 2008-11-25

OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: alooo   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitimeTue 25 Nov 2008 - 18:57

abe admini botovi ste zimi se idi ebete se ova stranava katastrofa najdite nekoe dete da vi ja prai sramota..
ucite malce cs... i smenite botskite stazi .. i menjajte admine na pr kako srbm ....real bot's i to pig
Back to top Go down
Sponsored content





OVDE PISITE ZALBE Empty
PostSubject: Re: OVDE PISITE ZALBE   OVDE PISITE ZALBE Icon_minitime

Back to top Go down
 
OVDE PISITE ZALBE
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» OVDE PISITE POHVALE
» OVDE PISITE SVOJE PREDLOGE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Skill-Arena 212.200.163.179:28003 :: SkiLL ARENA PUBLIC :: ZALBE, POHVALE I PREDLOZI NA RAD SERVERA-
Jump to: